"Lahtiset" veltinių gaminių priežiūra

Veltinių batų priežiūra

Veltiniai batai nereikalauja daug priežiūros.

Jeigu veltiniai batai permirko ar sušlapo, jie gali prarasti savo formą (susitraukti), todėl reikėtų vengti tiesioginio vandens patekimo ant jų. 

Jeigu jau taip atsitiko ir veltiniai batai sušlapo, tai į batų vidų reikia pridėti popieriaus ir batus džiovinti ne aukštesnėje nei +40 C temperatūroje. Tokiu atveju batai neturėtų susitraukti ir prarasti savo formos.

Batų paviršių galima lengvai išvalyti su minkštu šepetėliu.

Jeigu ketinate veltinių batų nenešioti ilgesnį laiką, tai rekomenduojame į batų vidų pridėti popieriaus. O batus geriausiai laikyti tamsioje, kambario temperatūros ar vėsesnėje patalpoje. Veltinio gaminius taip pat reikėtų apsaugoti nuo kandžių.


Veltinių rankinių/kuprinių priežiūra

Susitepusį rankinės ar kuprinės paviršių reikia valyti su minkštu šepetėliu ir drėgnu skudurėliu. Skudurėlį galima sudrėkinti su muilu arba ne. Taip pat vengti tiesioginio vandens patekimo ant rankinės. Permirkusi rankinė gali prarasti savo formą. 


"Glerups" veltinių batų priežiūra

Veltinių batų plovimas ir priežiūra

"Gler ups" veltinių batų priežiūra yra paprasta. 

Šiuos veltinius batus galima skalbti skalbyklėje renkantis šias programas: "vilna", "rankinis plovimas", "delikatus" (ne aukštesnėje nei + 30 C temperatūroje). 

Prieš dedant batus į skalbyklę nuo jų nuvalyti dulkes. Po skalbimo užsidėti veltinius batus ant kojų. Po to į batų vidų įdėti popieriaus, o šiems padžiuvus, išimti iš jų viską ir leisti visiškai išdžiūti.

BŪKITE ATSARGŪS

Šlapias veltinių batų odinis padas gali būti slidus ant šlapių paviršių.


0

Krepšelis