Prekių grąžinimas ir garantija

Įsigytas prekes galite grąžinti arba pasikeisti per 14 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos. Prekių gavimo diena laikoma diena, kurią Kurjeris prekę Jums pristatė Jūsų nurodytu adresu ir Jūs (ar kitas asmuo Jūsų nurodytu adresu) prekę priėmė arba nuo jų pristatymo/atsiėmimo iš LP EXPRESS 24 terminalo.

Norint grąžinti prekes būtina laikytis  šių sąlygų:

Grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė negali būti devėta ar kitaip naudota;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama/keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą.

Prekių grąžinimo eiga

  • Norėdami grąžinti ar pakeisti prekes iš anksto turite informuoti mus el. paštu: [email protected] ir nurodyti grąžintinas prekes taip pat pateikti šią informaciją: užsakymo Nr., prekių pavadinimą, vnt. skaičių, kainą). Grąžinti prekes galima tik per LP Express siuntų savitarnos terminalus. Ant grąžinamų siuntų turite teisingai ir tinkamai nurodyti siuntėjo/gavėjo adresą. Gavėjo informacija: MB “Kitoks veltinis", į.k. 304590551, Strėvos g. 5 Kozelkiškių k. Trakų r., LT-21282, LITHUANIA, tel. +37065923082. MB "Kitoks veltinis" neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. 
  • Prekės keitimo atveju būtina nurodyti to paties modelio, spalvos, naujo gaminio dydį. Galimi tik to paties gaminio modelio, spalvos, gaminio keitimai į tokio pat gaminio kitą dydį. Gaminiai bus pakeisti į norimą dydį per 21 kalendorinę dieną nuo gaminio išsiuntimo dienos.

Pinigų grąžinimo tvarka

  • Jūsų grąžintos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 d.d. nuo grąžinimos prekės gavimo.


Tiek grąžinant, tiek keičiant prekes, transportavimo išlaidas turėsite sumokėti patys.

0

Krepšelis