Glerups - pomėgis davęs pradžią įmonės sukūrimui

1993 m. viena danų moteris, vardu Nanny, nuvėlė pirmąją savo veltinių batų porą.  Nanny nuveltais batais labai susižavėjo giminaičiai ir draugai. Matydama savo artimų žmonių džiaugsmą Nanny Glerups pradėjo savo mažą veltinių batų versliuką. Kartu su savo vyru Ove pradėjo  gaminti veltinius batus ne tik savo draugams, bet ir visiems norintiems. Šis pomėgis davė pradžią įmonės Glerups įkūrimui.

Bėgant laikui sutuoktiniai Nanny ir Ove Glerups tobulino veltinių batų gamybos technologijas ir jų dizainą. Nuo 1993 m. iki dabar Glerups įmonės veltinių batų gamyba išaugo iki tokio lygio, kad jie savo gaminius gali pasiūlyti visiems norintiems.

Glerups  – tai yra įmonės įkūrėjo pavardė. Įkūrėjas pasirinko tokį įmonės pavadinimą, nes taip norėjo parodyti, kad jis prisiima visą atsakomybę už savo gaminius. Ši įmonė siekia aukščiausios gaminių kokybės, todėl griežtai kontroliuoja visą gamybos procesą. Įmonės darbuotojai stengiasi pateisinti įmonės įkūrėjų ir klientų keliamus kokybės reikalavimus. Gamindama veltinius batus Glerups įmonė išlaiko pagarbą žmogui ir gamtai.

GROŽIS – NATŪRALUMAS – ŠILUMA. Tokia yra Glerups misija. 

Veltinių savybės

Visi veltiniai batai yra pagaminti iš natūralios vilnos, o jų padas iš veršio odos arba natūralaus kaučiuko. Glerups veltinai batai ir šlepetės yra gerai žinomi dėl savo išskirtinio patogumo. Visa tai yra dėl unikalios pėdos formos konstrukcijos ir vilnos minkštumo bei šilumos.

Klasikinės pilkos spalvos veltiniai batai ir šlepetės yra gaminami nuo įmonės įkūrimo pradžios. Šiuo metu glerups yra sukūrusi naujų gaminių kolekcijas, kurias puošia įvairių spalvų veltiniai batai ir šlepetės.

Glerups veltinių batų dizainas atspindi ilgametes vėlimo tradicijas, kurių išskirtinumas persikėlė į novatoriškus aukščiausios kokybės gaminius. Dar ir šiandien dalis veltinių yra gaminami rankiniu būdu, nes jiems pagaminti reikia specialių įgūdžių, kurių negali pakeisti jokie įrenginiai.

Glerups vilną išvaloma rankiniu būdu, nenaudojami įvairūs chemikalai.  Taip pat naudojami dažai be sunkiųjų metalų ir nuodingų.

Kokybė

Galite būti tikri, kad kiekvienas gaminys, kuris iškeliauja iš Gler ups įmonės atitiks visus aukščiausius kokybės reikalavimus.


0