Lahtiset

Buvęs ūkininkas Alex Lahtinen 1921 m. Suomijoje įkūrė nedidelį veltinių batų fabrikėlį. Veltinių gamybos ypatumus atsivežė iš Rusijos. Nuo to laiko Lahtiset įmonė nuolat tobulina įgūdžius ir meistriškumą gaminant veltinius batus.

Kiekviena veltinių batų pora iškeliaujanti iš Lahtiset fabriko išdidžiai reprezentuoja ilgametes šeimos tradicijas.

Net ir šiandien Lahtiset fabrike veltiniai batai, rankinės ir kiti vilnos gaminiai yra kruopščiai gaminami rankomis, kadangi šiuolaikiniai įrengimai negali tiksliai atlikti daugumos gamybos procesų.

Veltiniai gaminiai yra pagaminti iš natūralios avies vilnos. Velta vilna leidžia pajausti išskirtinį jos minkštumą, švelnumą, šilumą, lengvumą bei pralaidumą orui. 

Lahtiset įmonei bendradarbiaujant su dviem žymiais Suomijos dizaineriais Aki Choklat ir Jonas Hakaniemi buvo sukurtos dvi spalvingos veltinių batų ir rankinių kolekcijos, kurias rasite mūsų tinklapyje.Aki Choklat for Lahtiset - avalynės ir rankinių kolekcija

Ši kolekcija ypatinga tuo, kad joje sujungtos Suomijos tradicijos ir modernumas. Čia nerasite jokių atsitiktinių sprendimų.


Jonas Hakaniemi for Lahtiset - kuprinių ir rankinių kolekcija

Šios kolekcijos išskirtinumas - kokybė ir spalvingas audinys. Veltinis suteikia tvirtą ir vaizdingą formą, kuri puikiai dera kartu su naturalia oda. Kiekvienas galės sau atrasti modelį tiek pagal formą, tiek pagal spalvą. Šalia klasikinės juodos ar pilkos, išsirinksite savo mėgiamas rožinę, raudoną, geltoną, mėlyną ar žalią spalvas. Dizainerio kolekcija parengta specialiai miesto gyvenimo stiliui. 

Kviečiame susipažinti su Lahtiset įmonės veltinių gaminių gamybos procesu ir pamatyti kaip atrodo gaminiai, kuriuos galite įsigyti šioje svetainėje.


0

Krepšelis