Atsiskaitymas už prekes

       Šiuo metu už prekes galima atsiskaityti galima šiais būdais: 

          1. Bankiniu pavedimu. Gavus užsakymo patvirtinimą pinigus reikia pervesti į žemiau nurodytą banko sąskaitą.

          Sąskaitos rekvizitai:

          A/S: LT12 3500 0100 0343 3423
          Bankas: Paysera LT, UAB
          Gavėjas: MB "Kitoks veltinis"
    SVARBU: mokėjimo paskirties skiltyje būtinai nurodykite savo užsakymo numerį, pirkėjo vardą ir pavardę. Šie duomenys yra privalomi užsakymui įvykdyti. Prekių užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą už prekes

    2. Atsiskaitymas grynais/kortele, kurjeriui pristačius prekes
    Jeigu klientas pasirinko apmokėjimą už prekes grynais/kortele, kurjeriui pristačius prekę, užsakytos prekės klientui išsiunčiamos tik po to, kai su klientu susisiekiama ir įsitikinama, kad užsakymas yra tikras ir prekės pristatymo adresai yra teisingi. Šis atsiskaitymo būdas yra taikomas tik  Lietuvos Respublikos teritorijoje.
    3. Apmokėjimas naudojantis „PAYSERA“ sistema 
    Naudojantis šia sistema galėsite saugiai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Pildydami siuntimo ir apmokėjimo informaciją, prie mokėjimo būdo pasirinkite „PAYSERA“. Paspaudus mygtuką „užsakyti“ būsite nukreipti į "PAYSERA" puslapį, kuriame pasirinkite banką, kurio el. bankininkyste naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.
0

 .